Після проголошення путіним «воєнного стану» на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей рашисти почали нарощувати темпи примусового «призову» жителів цих територій.
          Як повідомляє Енергоатом, наразі, окупанти формують списки працівників Запорізької АЕС, які підписали контракти з Росатомом (АО «Экплуатирующая организация «Запорожская АЭС»), щоб мобілізувати частину з них на службу в російську армію та/або рашистську територіальну оборону».
          Прибираючи досвідчений персонал станції, який слідкував за належною роботою станції, рашисти знову ставлять під загрозу ядерну безпеку Європи!
          Це ще одне порушення норм Женевської конвенції 1949 року та додаткових протоколів до неї щодо захисту об’єктів підвищеної небезпеки, а також заборони мобілізації жителів тимчасово окупованих територій.
          Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати цей факт злочину та порушення рф прав людини в Україні.
ukУкраїнська