Додому повернулися 182 громадяни України. Серед них — 175 військовослужбовців Збройних Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, а також 7 цивільних осіб.
Звільнені захисники брали участь у бойових діях на різних напрямках: Маріуполь, Чорнобильська АЕС, Донецька та Луганська області, Харківщина, Херсонщина, Запоріжжя, Сумщина, Київщина, а також Курський напрямок. Серед них є поранені. Більшість перебувала в полоні з 2022 року.
Це 73-й обмін полоненими з початку повномасштабного вторгнення.
Україна продовжує системну роботу з повернення своїх громадян.
Віримо, що повернемо всіх!
