На тимчасово окупованих територіях України російська адміністрація продовжує “позбавляти життя” місцеве населення. 

З січня 2025 року росіяни обіцяють позбавити прав на проживання “осіб без громадянства” на українських окупованих територіях. Людей будуть позбавляти права на медицину, на освіту та на отримання інших послуг у разі, якщо у них не буде російського паспорту. Це робить їх заручниками ситуації і перед ними постає вибір: або брати російський документ, або бути “мігрантом” у своєму ж домі. 

Вже зараз російська влада погрожує звільненням робітникам на підприємствах, які досі не отримав російське громадянство. 

Такі дії є порушенням Європейської конвенції з прав людини та Женевської конвенції про захист цивільного населення. 

рф має бути покарана за свої злочини! 

За матеріалами “Центр національного супротиву”