У деяких школах на тимчасово окупованих територіях ворог облаштував скриньки для анонімних заяв.
Дітей заохочують повідомляти про «нелояльних» до окупаційного режиму однокласників або навіть членів родини.
Це відбувається під прикриттям «боротьби з екстремізмом». Школярів навчають писати доноси під час лекцій, які проводять представники каральних російських органів.
Усі записки, які знаходяться в скриньках, шкільна адміністрація зобов’язана передавати співробітникам фсб. Окрім цього, школи самостійно складають списки «недружньо» налаштованих учнів і передають їх до структур окупаційної влади.
Такі дії є порушенням Конвенції ООН про права дитини.
рф має бути покарана за свої злочини!
За матеріалами – “Центр національного спротиву”.