21 травня очільниця нашої неурядової організації Людмила Денісова провела зустріч з дружинами морпіхів, які боронили Маріуполь та у квітні 2022 року потрапили до полону рф.

Очільниця УЦЗПЛ відповіла на всі питання, які турбують дружин, а також надала поради, як комунікувати з відповідними органами, зокрема Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими.

Також повідомляємо, що 23 травня, у День морської піхоти України, у центрі Києва, на Майдані Незалежності відбудеться акція на підтримку полонених та воюючих морпіхів, а також вшанування пам’яті тих, хто віддав життя за Батьківщину і наше майбутнє.

Просимо всіх, хто має можливість, підтримати захід. 

Початок об 11:00.