22 січня Україна відзначає одне з найважливіших державних свят – День Соборності. Саме в цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР, що символізувало об’єднання українських земель у єдину державу, чого так довго чекали наші люди по обидві сторони Збруча.

Ця подія засвідчила, що не дивлячись на століття розділення, ми завжди були єдиними, що ми не втратили свого коріння і прагнемо разом отримати власну свободу та незалежність від чужинців.

День Соборності для нас є нагадуванням, що лише разом ми можемо протистояти викликам, будувати сильну та процвітаючу державу.

Сьогодні, як і понад століття тому назад саме єдність залишається основою нашої сили, що ми і показали разом з вами, коли стали на захист нашої Батьківщини, коли проводили безсонні ночі у волонтерських пунктах, коли просто так надавали допомогу тим, хто постраждав від злочинних дій росії.

Разом ми сильніші!

Слава Україні