Людмила Денісова сьогодні зустрілась з пані Оленою, матірʼю військовослужбовця, який у 2022 році під час виконання бойового завдання в Маріуполі на «Азовсталі» потрапив у полон.

Перший раз пані Олена звернулась на «Гарячу лінію» нашого центру 14.02.2024 року. Ми з нею виробили  подальшу стратегію, яка допоможе швидше повернути її сина додому. Були надіслані листи до НІБ та КШ, після яких був підтверджений факт перебування у полоні з боку МКЧХ та те, що він був включений у реєстр оборонців НІБ.

Під час сьогоднішньої зустрічі голова правління ГО «УЦЗПЛ» Людмила Денісова пояснила пані Олені важливість звернення до слідчого із проханням визнати її потерпілою у кримінальному провадженні. Це один із головних кроків, який дозволить їй отримати більше прав і можливостей для участі в розслідуванні, сприяти встановленню істини та наближати позитивний результат.

На жаль, під час обговорення вкотре була показана безвідповідальність деяких посадових осіб. Елементарний витяг зі службового розслідування довелося переробляти чотири рази через численні помилки в особистих даних.

Ми надали пані Олені всі необхідні роз’яснення щодо подальших дій і запевнили, що Український центр захисту прав людини й надалі залишатиметься на зв’язку. Разом ми працюємо над тим, щоб повернути її сина, і з надією чекаємо добрих новин.