Ворог випустив по країні 65 ракет та 5 дронів – камікадзе. 51 ракету та 5 дронів – збили наші сили ППО. 31 ракети цілили по столиці, 21 вдалося збити.
Внаслідок влучання ракети в будинок у Києві троє людей загинули, серед них 17-річна дівчина. Ще 11 мешканців отримали поранення.
Чотири мирних жителі загинули через ракетний удар по багатоквартирному будинку у Вишгороді Київської області. 34 особи отримали поранення, включаючи п’ятьох дітей.
Також, російські окупанти влучили по 16 об‘єктах інфраструктури. Аварійні відключення електроенергії було застосовано у всіх регіонах України. Без світла вчора залишилися Київ, Запоріжжя, Львів, Харків, Кривий Ріг, Суми, Рівне, Полтава, Одеса, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький та кілька регіонів Молдови. У багатьох містах перебої з постачанням води.
Держава-терорист намагається повністю розбити інфраструктуру України, перетворити нашу державу у непридатні для життя території!
Та не вдасться кремлю ракетами добитися покірності від українського народу! Лише більшим стає наше бажання Перемоги!
Я звертаюсь до наших партнерів і побратимів в Європі та світі, Україна потребує більше зброї!                          На кону стоїть не лише доля однієї держави, ціна у цій війні – демократичне майбутнє світу! І від наших спільних зусиль залежить, яким воно буде!
ukУкраїнська