У середині грудня до нас звернувся волонтер з проханням  допомогти ветерану ЗСУ П. отримати належну медичну допомогу.

За інформацією волонтера,  військовослужбовець П. ще з 2014 року боронив Україну у лавах ЗСУ. Після початку широкомасштабного вторгнення армії рф 24 лютого 2022 року, знаходячись на території  Херсонської області, разом з побратимами  героїчно боровся з окупантами.   Згодом потрапив у тримісячний рашистський полон, після тортур і катувань у  якому, отримав значні проблеми зі здоров’ям.

Після  тривалого процесу  дороговартісного лікування  П. вирішив звернутися за допомогою до волонтерів, а ті, в свою чергу, до «Українського центру захисту прав людини».

Завдяки зусиллям наших спеціалістів, херсонського  ветерана було взято під опіку благодійної організації та  переведено до однієї з лікарень Одеси, де його дообстежують та готують до оперативного втручання.

Нагадаємо, що з початку грудня на базі нашої громадської організації запрацював “Центр допомоги полоненим та членам їхніх сімей”. За цілодобовим безкоштовним телефоном  0 800 33 07 09  Вам обов’язково роз’яснять порядок розшуку рідних і знайомих та допоможуть звернутися до відповідних органів.

ukУкраїнська