ГО “Український центр захисту прав людини” уклали меморандум про співпрацю з БО “Українська фундація “Мрія” з метою посилення та покращення рівня правової і соціальної захищеності громадян України. 

Спільні зусилля двох організацій будуть спрямовані саме на комплексне вирішення цих питань, а також на допомогу українцям, які постраждали від дій рф, а також на допомогу військовим та цивільним, які потрапили до ворожого полону або зникли безвісти.

Більше того консолідація зусиль буде націлена і на сприяння у наданні медичної допомоги, лікуванні та реабілітації поранених учасників бойових дій та звільнених з полону громадян, як військових, так і цивільних. 

Меморандум підписали голова правління Українського центру захисту прав людини, видатна державна діячка та правозахисниця Людмила Денісова та засновниця Української фундації “Мрія”, волонтерка, парамедик, та доброволець Юлія Паєвська “Тайра”.

Синергія таких особистостей спільно з командами, очолюваних ними організацій, підвищить рівень захищеності постраждалих від війни рф українців та наблизить перемогу над ворогом.

ukУкраїнська