Підтримка і допомога – це найменше, що ми можемо надати родинам військовослужбовців, які потрапили до ворожого полону чи зникли безвісти.

Діти, які сьогодні позбавлені можливості обіймати своїх маму чи тата, потребують особливої уваги. І ми повинні піклуватися про них та бути опорою для членів сімей полонених та зниклих безвісти бійців, які сьогодні живуть у невідомості та постійному очікуванні.

Український центр захисту прав людини щодня отримує десятки звернень від таких родин з проханням посприяти у розшуку їхніх рідних, а також надати гуманітарну допомогу дітям.

Завдяки нашим партнерам – ГО “Мрія дітей України” нам вдалося підтримати родини бійців 24 та 36 бригад, які зверталися до Центру.

Разом ми зібрали комплекти дитячого одягу та взуття, засоби гігієни, продукти харчування, солодощі, іграшки та книжки. Пакунки для 46 дітей вже найближчими днями поїдуть до своїх найменших адресатів.

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю партнерам.

Сподіваємося стати надійною опорою для рідних полонених, зниклих безвісти та полеглих захисників і захисниць України.

Якщо Ваша близька людина також зникла безвісти або потрапила до ворожого полону, звертайтеся до Українського центру захисту прав людини на “гарячу лінію” за безкоштовним номером телефону: 0 800 33 07 09 або пишіть нам на електронну адресу: contact@uhrc.org.ua.

Якщо Вам потрібна гуманітарна підтримка – звертайтеся ГО “Мрія дітей України” за телефоном: +380 68 404 89 30 або пишіть: bf.mriya@gmail.com.

Ми обов’язково допоможемо!

ukУкраїнська