За 22 лютого росіяни поранили двох мирних жителів Донеччини: в Бахмуті та Ласточкиному.

Вчора, близько 10:30, ворог завдав удару 4 ракетами С-300 по об’єктах промисловості у Київському районі Харкова. Легкі поранення отримали двоє цивільних людей.

У с. Подоли Куп’янського району внаслідок обстрілу поранення отримав 40-річний цивільний чоловік

Внаслідок ранкового обстрілу 23 лютого у Куп’янську зазнали поранення дві цивільні жінки

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 71 раз обстріляли Херсонщину. Херсон ворог обстріляв двічі. Ворожі снаряди поцілили в житлові будинки. 

На жаль, минула доба не минула без жертв серед цивільного населення. Учора від рук російських окупантів загинули двоє жителів Херсонщини.

У Запорізькій області надійшло 12 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями рф.

Такі дії рф є грубим порушенням статті 33 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.

Вбивства мирних людей, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

Закликаємо Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень рф прав людини в Україні.

рф має бути покарана за усі злочини!

ukУкраїнська