За 16 березня росіяни вбили двох жителів Донеччини: у Торецьку та селі Красногорівка. Ще 8 людей в області зазнали поранень, серед них 5 жителів Костянтинівки та іноземний волонтер. 

Місто 15 березня рашисти обстріляли касетними боєприпасами з “Ураганів”. Пошкодження різного ступеня отримали щонайменше 19 будинків, школа та підприємство.

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 76 разів атакували мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 413 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, БПЛА, СПГ та ПТРК. Житлові квартали Херсона армія рф обстріляла 13 разів. Ворожі снаряди поцілили у медичний заклад, приватні та багатоквартирні будинки. 

Минулої доби через російські обстріли була поранена одна людина.

Такі дії рф є грубим порушенням статті 33 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни,  ч. 4, ст. 51 Протоколу І Женевських конвенцій (1949) про застосування зброї невибіркового характеру.

Вбивства мирних людей, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

країна-окупант рф має бути покарана за всі злочини проти України!

en_USEnglish