• 31.03.2023
  • UHRC
  • 0

Конституційний суд Вірменії минулого тижня підтвердив ратифікацію парламентом республіки Римського статуту, за яким працює Міжнародний кримінальний суд (далі – МКС), який видав ордер на арешт володимира путіна, підозрюваного у депортації українських дітей.

Єреван тепер повинен виконувати свої зобов’язання в рамках ратифікованого Римського статуту та у разі візиту до республіки президента рф затримати його для подальшої передачі МКС.

У правлячій партії Вірменії підтвердили, що заарештують російського диктатора у разі його приїзду до країни.

Якщо президент рф відвідає Вірменію, його зобов’язані заарештувати”, – наголосив представник парламенту Вірменії. 

Нагадаємо, що МКС 17 березня видав міжнародні ордери на арешт російського диктатора володимира путіна та підконтрольної йому уповноваженої по правам людини марії львовой бєловой. 

У МКС заявили, що путін і львова бєлова, “ймовірно, несуть відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації населення (дітей) і незаконного переміщення населення (дітей) з окупованих територій України на територію росії” від 24 лютого 2022 року.

Український центр захисту прав людини вітає ратифікацію Римського статуту Вірменією та закликає владу України також якнайшвидше приєднатися до цього міжнародного договору.

рф та її військово-політичне керівництво мають бути покарані!

en_USEnglish