За 9 березня росіяни вбили одного мирного жителя Донеччини — у Вовченці. Ще 2 людини в області зазнали поранень.

Вночі росія вдарила по Нікопольському району Дніпропетровської області ракетами та важкою артилерією, є пошкодження підприємств та будинків.

За інформацією Херсонської ОВА, російські загарбники за минуклк добу випустили по області понад 400 снарядів. Армія рф 9 разів била по житлових кварталах Херсона. Ворожі снаряди влучили в зупинку громадського транспорту, крамницю, приватні та багатоквартирні будинки. 

Через російські обстріли 4 людей загинули, 3 жителів Херсонщини дістали поранення різного ступеня тяжкості. Серед поранених – 13-річний хлопець

Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням права дітей України на життя і безпеку, що гарантовані Гаазькими і Женевськими конвенціями та Конвенцією ООН про права дитини.

Вбивства мирних людей, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

країна-терорист рф має бути покарана за всі воєнні злочини проти України!

ukУкраїнська