Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко заявляє, що через невпинний ворожий вогонь фактично неможливо проживати у Мар’їнці, Красногорівці, Авдіївці.

Вціліле населення постійно перебуває у бомбосховищах, днями не виходячи на вулицю. У населених пунктах немає жодного вцілілого будинку.

За словами Павла Кириленка, оскільки війська рф застосовують безпілотник для розвідки, а потім починають обстріли, вони умисно обстрілюють житловий сектор. Ворог намагається перетворити українські міста і села на випалену землю. Така тактика війни суперечить навіть самій ідеології чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та вчергове виявляє сутність рф як держави-терориста.

Дії армії загарбників є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду. Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти злочинів та порушень рф прав людини в Україні.

ukУкраїнська