Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, в Севастополі рашисти почали забирати водіїв швидкої допомоги та трактористів.
Так, у першій міській лікарні Севастополя повістки отримали водії “швидких”, а на виноробному підприємстві “Золота балка” – 100% трактористів.
Більшість мобілізованих – чоловіки віком за 40 років.
Крім того, під «призов» масово забирають представників кримськотатарського народу, не зважаючи ні на вік, ні на стан здоров’я, ні на наявність хоча б якогось бойового досвіду.
Мобілізованих розміщують у військовому містечку, де новобранці проходять прискорену базову бойову, а головне «політичну» підготовку.
Остання містить настанови, що «керівництво України вже давно отримало та поділило кошти за здачу територій», «у бойових діях брати участь не доведеться» та інші подібні нісенітниці. Частину новобранців вже відправили у Донецьку та Херсонську області.
Примусова мобілізація на захоплених рф територіях є порушенням статті 51 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни. Вона суворо забороняє окупаційній державі змушувати осіб, які перебувають під захистом, служити в її збройних чи допоміжних силах.
Закликаю Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень прав людини рф в Україні.
ukУкраїнська