За 22 березня росіяни вбили двох мирних жителів Донеччини — в Авдіївці. Місто зазнало авіаракетного удару — три ракети поцілили на територію місцевого коксохіму. Ще 4 людини в області зазнали поранень.

У Херсонській області минулої доби через російську агресію одна людина загинула, ще двох було поранено.

У Ржищеві Київської області, де рашисти 22 березня поцілили у гуртожиток, кількість загиблих людей зросла до 9, ще 9 постраждали, 20 осіб звернулись до лікарні з незначними  травмами.

За даними ДСНС, внаслідок вчорашньої ракетної атаки житлової багатоповерхівки у Запоріжжі постраждали 34 людини, 27 з них ушпиталені (серед них троє дітей). Одна людина загинула.

Такі дії рф є грубим порушенням статті 33 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, ч. 4, ст. 51 Протоколу І Женевських конвенцій (1949) про застосування зброї невибіркового характеру.

Вбивства мирних людей, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

країна-терорист рф обов’язково має бути покарана!

ukУкраїнська