На “гарячу лінію “Українського центру захисту прав людини, крім питань щодо розшуку полонених та безвісти зниклих військовослужбовців і цивільних, надходить дуже багато звернень про їхній соціальний захист та соціальні гарантії для членів родин.

Так, лише за два місяці 2023 року до Центру з такими питаннями звернулося понад 70 заявників. Найбільше таких звернень надійшло з Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Чернігівської, Запорізької, Кіровоградської, Вінницької, Полтавської областей та міста Києва.

Серед звернень щодо соціального захисту та соціальних гарантій військовополонених, безвісти зниклих та членів їхніх сімей найбільша кількість стосується питань саме пільг та виплат під час перебування в полоні та після звільнення, а також питань щодо виплати грошової компенсації за житло військовослужбовцям.

Якщо Ваша близька людина також зникла безвісти або потрапила до ворожого полону, звертайтеся до Українського центру захисту прав людини на “гарячу лінію” за безкоштовним номером телефону: 0 800 33 07 09.

Наші спеціалісти роз’яснять Вам порядок розшуку рідних і знайомих та допоможуть звернутися до відповідних органів для отримання статусу та грошового забезпечення.

Не маєте змоги зателефонувати – пишіть нам на електронну адресу: contact@uhrc.org.ua.

Ми обов’язково допоможемо!

ukУкраїнська