У ніч проти 9 березня рф вчергове масовано атакувала Україну ракетами та ударними безпілотниками. Внаслідок чого є влучання в об’єкти критичної інфраструктури, зокрема і енергетичні у Києві, Запорізькій, Одеській, Харківській, Сумській, Дніпропетровській та Житомирській областях.

Станом на 08.40 відомо про трьох потерпілих у Святошинському районі Києва, де уламками ракети пошкоджено понад 15 автомобілів.

Також ворог поцілив і у житлові будинки. На Львівщині  – у Золочівському районі ворожа ракета впала у житловій зоні. На цей момент відомо про п’ятьох загиблих

У селищі Пісочин Харківського району ворожа ракета влучила на подвір’я приватного будинку, пошкоджено декілька житлових будинків. Дві літні жінки отримали легкі поранення.

За 8 березня стало відомо про двох жителів Донеччини, убитих росіянами, — у Бахмуті та Авдіївці. Ще 4 людини в області зазнали поранень.

Минулої доби на Херсонщині через російські обстріли одна людина загинула, 3 особи дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Вбивства мирних людей, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

рф має бути покарана за усі злочини!

ukУкраїнська