За вихідні росіяни вбили двох мирних жителів Донеччини: у Костянтинівці та Тоненькому. Ще 11 людей в області зазнали поранень.

По Херсонській області за вихідні рашисти випустили 486 снарядів. Через удари російських військових три людини загинули, ще четверо жителів дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Вранці 13 березня росіяни обстріляли населений пункт Куцурубської громади Миколаївського району. Є руйнування житлових будинків. Внаслідок ворожого обстрілу загинули чоловік та жінка 1978 та 1980 р.н., дитину 7 років забрала швидка. Крім того, двоє людей отримали поранення.

Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням права дітей України на життя і безпеку, що гарантовані Гаазькими і Женевськими конвенціями та Конвенцією ООН про права дитини.

Вбивства мирних людей, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

країна-окупант рф має бути покарана за всі злочини проти України!

ukУкраїнська