Минулої доби армія рф завдавала артударів по домівках мирного населення Херсона. За даними Херсонської ОВА, один із снарядів окупантів поцілив у приватний будинок 25-річного чоловіка та повністю зірвав його дах.

Медики, які прибули за викликом, вже нічим не могли допомогти херсонцю – уламок російського снаряду миттєво забрав його життя.

Сьогодні, 2 лютого, від ворожих обстрілів по житловому сектору селища Комишани Херсонської області загинула 44-річна жінка. Її також вбив уламок від російського снаряду, який влучив у приватний будинок загиблої.

Нагадаємо, що 1 лютого рашисти також завдали ракетного удару по житловому будинку у Краматорську, внаслідок чого загинуло щонайменше троє людей, ще вісім осіб зазнали поранень.

Вбивство мирного населення армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

Закликаємо Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень рф прав людини в Україні.

ukУкраїнська