За 6 лютого окупанти вбили одного мирного жителя Донеччини – у Бахмуті. Ще 5 людей в області зазнали поранень.

Минулої доби на Херсонщині через російські обстріли дві людини дістали поранення різного ступеня тяжкості. У Херсоні від ворожих атак пошкоджено житлові будинки.

У Вовчанську Чугуївського району Харківської області ворожий снаряд поцілив у міську лікарню. З бомбосховища лікарні евакуйовано 8 осіб. Крім того, внаслідок обстрілу міста згорів автомобіль цивільних, пошкоджено приватний будинок і трансформаторний стовп.

У Куп’янському районі через обстріли пошкоджено дві житлові 5-поверхівки, приватний будинок і господарчі споруди. 

У Запорізькій області надійшло 22 повідомлення про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів рф.

Вбивство мирного населення армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

Закликаємо Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень рф прав людини в Україні.

ukУкраїнська