За 14 березня росіяни вбили мирного жителя Донеччини — у Краматорську. Ще 16 людей в області зазнали поранень.

У місті Вовчанськ Харківської області внаслідок влучання російського снаряду в цивільний автомобіль загинула 55-річна жінка, 47-річний водій цього авто отримав поранення та був госпіталізований.

Внаслідок обстрілу с. Колодязне Куп’янського району пошкоджені приватні житлові будинки та об’єкти інфраструктури. Загинув 42-річний цивільний чоловік, який у момент обстрілу їхав у машині. У селищі Дворічна Куп’янського району осколкове поранення зазнав 58-річний цивільний чоловік

По Херсонській області ворог випустив майже 400 снарядів з мінометів, РСЗВ, артилерії, танків, БПЛА та БМП. Херсон армія рф обстріляла 7 разів. Ворожі снаряди поцілили в обʼєкт критичної інфраструктури, територію підприємства, приватні та багатоквартирні будинки. 

Через обстріли рашистів чотири людини зазнали поранень різного ступеня тяжкості.

Вбивства мирних людей, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

рф обов’язково має бути покарана за всі злочини проти України!

ukУкраїнська