29 січня близько 22:55 російські військові обстріляли Київський район Харкова.

Ворожа ракета влучила у чотириповерховий житловий будинок. Загинула 85-річна жінка — її тіло рятувальники знайшли під завалами. Троє людей отримали поранення.

Будинок частково зруйновано.

За попередньою інформацією, окупанти вели обстріл із ЗРК С-300.

Також ворог обстрілював прикордонні населені пункти Куп’янського, Чугуївського та Харківського районів області. Пошкоджено приватні будинки, магазини, господарчі споруди.

За інформацією Обласного центру екстреної медичної допомоги, у Куп’янську внаслідок ворожого обстрілу поранення отримав 41-річний чоловік. Його стан середньої тяжкості.

У Донецькій області за 29 січня стало відомо про одного мирного жителя, убитого росіянами, — у Красногорівці. Ще 1 людина в області зазнала поранень.

На сьогодні, за даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини зафіксовано 7 068 загиблих серед цивільного населення, 11 415 мирних осіб поранено.

Вбивство мирного населення, обстріли мирних міст та цивільних об’єктів армією країни-агресора є військовими злочинами та злочинами проти людяності відповідно до статей 7 та 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду й грубим порушенням норм чотирьох Женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

Довідка: ПОДИВИТИСЬ

ukУкраїнська