21 квітня очільниця Українського центру захисту прав людини Людмила Денісова у Тернополі зустрілася з родинами військовослужбовців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” (далі – ОГДШБр).

На зустріч приїхали понад 20 членів сімей, які нічого не знають про долю своїх рідних, які стали на захист і оборону України від ворога. Більшість військових рахуються зниклими безвісти.

У рідних немає розуміння, чому досі не запрацював реєстр зниклих безвісти за особливих обставин, держателем якого є МВС, чому уповноважені державні органи не комунікують належним чином з родинами про результати роботи щодо розшуку військових, чому військові частини вчасно не надають довідки та сповіщення.

Очільниця Українського центру захисту прав людини Людмила Денісова поділилася з рідними оборонців України досвідом співпраці з державними органами, уповноваженими на розшук, пояснила процедуру звернення до них та розповіла про правову допомогу, яку Центр надає родинам.

Домовилися про подальшу співпрацю та підписання меморандуму з громадською організацією, яку члени родин бійців 10-ї ОГДШБр вирішили створити для захисту своїх прав та поверненню своїх близьких.

Український центр захисту прав людини зі своїми партнерами і надалі буде опікуватися родинам оборонців України.

ukУкраїнська