До Центра 16 березня з колективним клопотанням звернулося 55 родин бійців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які зникли безвісти або потрапили до полону рф під час виконання бойового завдання на Луганщині. 

Родини не мають зв’язку зі своїми близькими вже понад 6 місяців та просять Центр посприяти у звільненні військовополонених.

Ми дуже сподіваємось  на те, що наша держава робить все необхідне для звільнення усіх полонених, без будь яких винятків. Ми ніколи своїми діями не перешкоджали це робити, а також не висловлювали незадоволення і не підривали довіру до влади. Проте, як результат, ми отримали лише двоє звільнених з полону людей за весь час війни. Тож просимо вас прийняти всі можливі заходи для звільнення полонених з 24 бригади ОМБр імені Короля Данила“, – йдеться у клопотанні.

Усього з 24 бригади до Центра звернулося 144 родини, рідні яких зникли безвісти або потрапили до ворожого полону під час боїв у різні періоди часу та у різних населених пунктах Луганської області.

Український центр захисту прав людини продовжує підтримувати та допомагати родинам оборонців України.

ukУкраїнська