16 летіли на Київ, усі збиті силами ППО. Внаслідок падіння уламків поранення отримали троє мирних жителів, в тому числі 14-річна дитина. Зруйновано два приватних будинки, пошкоджено підприємство, дитячий майданчик та приватні автомобілі.

21 ракетою ворог вдарив по Одещині. Ракети збиті ППО, уламками пошкоджено один приватний будинок в передмісті Одеси.

Через ракетну атаку на Львів місто опинилося без електроенергії. Є влучання по житлових кварталах у Харкові та по приватних будинках селищах Київської та Івано-Франківської областей. Решту ракет збито над низкою регіонів України.

Агресор намагається знищити Україну та її народ, відібрати землю, зруйнувати міста та позбавити нас навіть надії на майбутнє, перемогу і мир, яку плекає кожен напередодні нового року.

Ворог в черговий раз недооцінює Україну та українців! З кожним днем і з кожним важким кроком ми будемо наближати Перемогу!

Наша надія цвістиме у серці навіть у найтемніші дні! Рашистам не під силу її відібрати чи знищити ні ракетами, ні танками, ні пропагандою!

Ми вдячні за підтримку і допомогу нашим міжнародним партнерам, яка дає нам змогу протистояти рашистській орді! І ми просимо їх про збільшення постачання наступальної зброї та систем ППО для боротьби з армією темряви рф!

Перемога буде за нами!

ukУкраїнська